חברת ceeok בנייה וקידום אתרים

הצהרת נגישות

מבוא הצהרת נגישות: האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר. אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.
שימוש בתוכנת נגישות אתרים: האתר CeeOk בנייה וקידום אתרים מופעל על ידי תוכנת הנגשה של תוסף “One Click Accessibility” התוסף מאפשר לאתר להיצמד להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.0 לרמה AA. התוסף כפוף לתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף לתנאי השימוש בתוסף.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome,Firefox,Safari,edge,Opera. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: כרום. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

מה בתפריט?
הגדלת טקסטכל לחיצה על אפשרות זאת תגדיל את הטקסט המוצג באתר
הקטנת טקסטכל לחיצה על אפשרות זאת תקטין את הטקסט המוצג באתר
גווני אפורהעלמת כל הצבעים המופיעים באתר והפיכתו לצבעי שחור\לבן
ניגודיות גבוההשינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה
ניגודיות נמוכהשינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה והפיכת צבע הטקסט לצהוב
רקע בהירשינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר
הדגשת קישוריםהוספת קו תחתון מתחת לקישורים המופיעים באתר
פונט קריאהחלפת כל הטקסט באתר לפונט אחיד וקריא
איפוסהחזרת האתר לברירת מחדל

הבהרה:
חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

טופס יצירת קשר

אנא השתמשו בטופס למטה כדי ליצור קשר עם הצוות שלנו. אנו מעריכים את ההשקעה שלכם ומשתדלים להשיב לכל הפניות במהירות האפשרית.

  שעות פעילות החברה
  בואו לבקר אותנו היום!
  יום ראשון
  21:00 - 08:00
  יום שני
  21:00 - 08:00
  יום שלישי
  21:00 - 08:00
  יום רביעי
  21:00 - 08:00
  יום חמישי
  21:00 - 08:00
  יום שישי
  14:00 - 09:00
  יום שבת
  סגור!

  השאירו פרטים כדי להתחיל לשווק בעולם הדיגיטל

  מלאו את הפרטים הבאים ואנחנו נדאג לשווק את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.
  דילוג לתוכן